V-TAC 10480 VT-61006 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 6 W bijela
- Kataloški br:
- 3588513 - 62
- Oznaka:
- 10480
- EAN:
- 3800170208674
- Kataloški br:
- 3588513 - 62
- Oznaka:
- 10480
- EAN:
- 3800170208674
V-TAC 10480 VT-61006 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 6 W bijela
6.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 6 W Ukupan svjetlosni tok= 660 lm Boja svjetla= 3000 K toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED panel |
| Snaga | 6 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 660 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Dizajn | kvadratni |
| Kut zračenja | 360 ° |
| Ugradna dužina | 110 mm |
| Širina za ugradnju | 110 mm |
| Dubina ugradnje | 28.4 mm |
| Razred zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| dim. | (D x Š) 120.5 mm x 120.5 mm |
| Područje boje svjetla | 3000 K |
| Širina | 120.5 mm |
| Dužina | 120.5 mm |
| Dubina | 28.2 mm |
Opis
Opis
Stabilni i robusni mini-paneli s pozadinskim osvjetljenjem. Visokokvalitetni upravljački program osigurava pouzdan vijek trajanja. Opremljen visoko učinkovitim LED SMD čipovima. Bez olova i žive, stoga ekološki prihvatljivo. Pogodno za urede, konferencijske dvorane, izložbene prostore, predvorja, kabine, kuhinje itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





