V-TAC 10483 VT-61012 LED panel Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) LED LED 12 W bijela
- Kataloški br:
- 3588515 - 62
- Oznaka:
- 10483
- EAN:
- 3800170208704
- Kataloški br:
- 3588515 - 62
- Oznaka:
- 10483
- EAN:
- 3800170208704
V-TAC 10483 VT-61012 LED panel Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) LED LED 12 W bijela
10.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 12 W Ukupan svjetlosni tok= 1200 lm Boja svjetla= 3000 K toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED panel |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Podnožak | LED |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 12 W |
| Snaga | 12 W |
| Svjetlosni tok | 1200 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1200 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Dizajn | kvadratni |
| Kut zračenja | 360 ° |
| Ugradna dužina | 155 mm |
| Širina za ugradnju | 155 mm |
| Dubina ugradnje | 28.4 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| Težina | 0.194 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| dim. | (Ø x V) 171 mm x 29 mm |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Područje boje svjetla | 3000 K |
| Širina | 170.8 mm |
| Visina | 29 mm |
| Dužina | 170.8 mm |
| Dubina | 28.4 mm |
| Promjer | 171 mm |
| Oblik svjetiljka | SQ16 |
Opis
Opis
Stabilni i robusni mini-paneli s pozadinskim osvjetljenjem. Visokokvalitetni pretvarač snage osigurava pouzdan vijek trajanja. Opremljen visoko učinkovitim LED SMD čipovima. Bez olova i žive, stoga ekološki prihvatljivo. Pogodno za urede, konferencijske dvorane, izložbene prostore, predvorja, kabine, kuhinje itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





