V-TAC 10485 VT-61012 LED panel Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 12 W bijela
- Kataloški br:
- 3588517 - 62
- Oznaka:
- 10485
- EAN:
- 3800170208728
- Kataloški br:
- 3588517 - 62
- Oznaka:
- 10485
- EAN:
- 3800170208728
V-TAC 10485 VT-61012 LED panel Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 12 W bijela
10.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 12 W Ukupan svjetlosni tok= 1200 lm Boja svjetla= 6500 K bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED panel |
| Snaga | 12 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 1200 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Dizajn | kvadratni |
| Kut zračenja | 360 ° |
| Ugradna dužina | 155 mm |
| Širina za ugradnju | 155 mm |
| Dubina ugradnje | 28.4 mm |
| Razred zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| dim. | (D x Š) 170.8 mm x 170.8 mm |
| Područje boje svjetla | 6500 K |
| Širina | 170.8 mm |
| Dužina | 170.8 mm |
| Dubina | 28.4 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





