V-TAC 10491 VT-61024 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 24 W bijela
- Kataloški br:
- 3588541 - 62
- Oznaka:
- 10491
- EAN:
- 3800170208780
- Kataloški br:
- 3588541 - 62
- Oznaka:
- 10491
- EAN:
- 3800170208780
V-TAC 10491 VT-61024 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 24 W bijela
24.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 24 W Ukupan svjetlosni tok= 2640 lm Boja svjetla= 6500 K bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED panel |
| Snaga | 24 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 2640 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Dizajn | kvadratni |
| Kut zračenja | 360 ° |
| Ugradna dužina | 280 mm |
| Širina za ugradnju | 280 mm |
| Dubina ugradnje | 28.6 mm |
| Razred zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| dim. | (D x Š) 295 mm x 295 mm |
| Područje boje svjetla | 6500 K |
| Širina | 295 mm |
| Dužina | 295 mm |
| Dubina | 28.8 mm |
Opis
Opis
Stabilni i robusni mini-paneli s pozadinskim osvjetljenjem. Visokokvalitetni pretvarač snage osigurava pouzdan vijek trajanja. Opremljen visoko učinkovitim LED SMD čipovima. Bez olova i žive, stoga ekološki prihvatljivo. Pogodno za urede, konferencijske dvorane, izložbene prostore, predvorja, kabine, kuhinje itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





