V-TAC 214859 VT-1207 LED panel Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) SMD LED 12 W bijela
- Kataloški br:
- 3588542 - 62
- Oznaka:
- 214859
- EAN:
- 3800157686143
- Kataloški br:
- 3588542 - 62
- Oznaka:
- 214859
- EAN:
- 3800157686143
V-TAC 214859 VT-1207 LED panel Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) SMD LED 12 W bijela
19.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 12 W Ukupan svjetlosni tok= 1160 lm Boja svjetla= 6400 K
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED panel |
| Vrsta | SMD LED |
| Snaga | 12 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 1160 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 6400 K |
| Dizajn | okrugli |
| Kut zračenja | 120 ° |
| Dubina ugradnje | 12 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| dim. | (Ø x D) 110 mm x 12 mm |
| Područje boje svjetla | 6400 K |
| Širina | 120 mm |
| Dubina | 12 mm |
| Promjer | 110 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





