V-TAC 216292 VT-307 LED panel Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) SMD LED 3 W bijela
- Kataloški br:
- 3588522 - 62
- Oznaka:
- 216292
- EAN:
- 3800157686037
- Kataloški br:
- 3588522 - 62
- Oznaka:
- 216292
- EAN:
- 3800157686037
V-TAC 216292 VT-307 LED panel Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) SMD LED 3 W bijela
10.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 3 W Ukupan svjetlosni tok= 130 lm Boja svjetla= 2700 K toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED panel |
| Vrsta | SMD LED |
| Snaga | 3 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 130 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Dizajn | okrugli |
| Kut zračenja | 120 ° |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| dim. | (Ø x D) 73 mm x 84 mm |
| Područje boje svjetla | 2700 K |
| Širina | 84 mm |
| Dužina | 84 mm |
| Dubina | 12 mm |
| Promjer | 73 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





