V-TAC 23004 LED zidna svjetiljka 15 W LED crna
- Kataloški br:
- 3620392 - 62
- Oznaka:
- 23004
- EAN:
- 3800170206953
- Kataloški br:
- 3620392 - 62
- Oznaka:
- 23004
- EAN:
- 3800170206953
V-TAC 23004 LED zidna svjetiljka 15 W LED crna
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 15 W
- Boja svjetla= 6000 K
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zidna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 15 W |
| Kut detekcije - horizontalni | 360 ° |
| Širina snimanja maks. | 8 m |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | crna |
| Težina | 2.96 kg |
| dim. | (Ø) 257 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla (kelvin) | 6000 K |
| Promjer | 257 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





