V-TAC 23837 VT-2707CCT LED ugradna svjetiljka Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) LED 7 W bijela
- Kataloški br:
- 3588520 - 62
- Oznaka:
- 23837
- EAN:
- 3800170228849
- Kataloški br:
- 3588520 - 62
- Oznaka:
- 23837
- EAN:
- 3800170228849
V-TAC 23837 VT-2707CCT LED ugradna svjetiljka Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) LED 7 W bijela
9.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 7 W Ukupan svjetlosni tok= 510 lm Boja svjetla= 6500 K
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ugradna svjetiljka |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 7 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 510 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Dizajn | okrugli |
| Kut zračenja | 38 ° |
| Određene značajke žarulje | prilagodljiv svjetlosni tok |
| Ugardbeni Ø | 88 mm |
| Dubina ugradnje | 45 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| dim. | (Š x D) 88 mm x 45 mm |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 6500 K |
| Širina | 88 mm |
| Dubina | 45 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





