V-TAC VT-44003 238256 vanjski LED reflektor Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) 300 W Boja svjetla (LED žarulja): dn
- Kataloški br:
- 3477092 - 62
- Oznaka:
- 238256
- EAN:
- 3800170252363
- Kataloški br:
- 3477092 - 62
- Oznaka:
- 238256
- EAN:
- 3800170252363
V-TAC VT-44003 238256 vanjski LED reflektor Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) 300 W Boja svjetla (LED žarulja): dn
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 300 W
- Ukupan svjetlosni tok= 40500 lm
- Boja svjetla= 4000 K
- dnevno svjetlo bijelo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjski LED reflektor |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga po svjetiljci | 300 W |
| Snaga | 300 W |
| Potrošnja energije | 300 kWh/1000h |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | dnevno svjetlo bijelo |
| Svjetlosni tok | 40500 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 40500 lm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | Just Black |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 4.96 |
| dim. | (Ø x V) 498 mm x 420 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Dizajn | šesterokutni |
| Indeks reprodukcije boja | >70 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 55 mm |
| Visina | 420 mm |
| Dužina | 505 mm |
| Dubina | 498 mm |
| Promjer | 498 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Nova linija LED reflektora s visokokvalitetnim SMD CREE čipom. Proizvod s visokom svjetlosnom učinkovitošću od 135 lm/W. Robusna i izdržljiva aluminijska konstrukcija – otporna na koroziju. S duljinom kabela od 1 m. IP65 stupanj zaštite za vanjsku upotrebu. Pogodno za fasade zgrada, sportske objekte, industrijske i komercijalne reklamne ploče, građevinske ograde, parkirališta itd.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Proizvod, upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





