V-TAC VT-44201 232216 vanjski LED reflektor Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) 200 W Boja svjetla (LED žarulja): bi
- Kataloški br:
- 3477091 - 62
- Oznaka:
- 232216
- EAN:
- 3800170252356
- Kataloški br:
- 3477091 - 62
- Oznaka:
- 232216
- EAN:
- 3800170252356
V-TAC VT-44201 232216 vanjski LED reflektor Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) 200 W Boja svjetla (LED žarulja): bi
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 200 W
- Ukupan svjetlosni tok= 27000 lm
- Boja svjetla= 6500 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjski LED reflektor |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga po svjetiljci | 200 W |
| Snaga | 200 W |
| Potrošnja energije | 200 kWh/1000h |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Svjetlosni tok | 27000 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 27000 lm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | Just Black |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 2.95 |
| dim. | (Ø x V) 406 mm x 345 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Dizajn | šesterokutni |
| Indeks reprodukcije boja | >70 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 52 mm |
| Visina | 345 mm |
| Dužina | 411 mm |
| Dubina | 406 mm |
| Promjer | 406 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Nova linija LED reflektora s visokokvalitetnim SMD CREE čipom. Proizvod s visokom svjetlosnom učinkovitošću od 135 lm/W. Robusna i izdržljiva aluminijska konstrukcija – otporna na koroziju. S duljinom kabela od 1 m. IP65 stupanj zaštite za vanjsku upotrebu. Pogodno za fasade zgrada, sportske objekte, industrijske i komercijalne reklamne ploče, građevinske ograde, parkirališta itd.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Proizvod, upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





