V-TAC VT-759 217079 LED zidna svjetiljka Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 5 W LED bijela
- Kataloški br:
- 3620299 - 62
- Oznaka:
- 217079
- EAN:
- 3800157678254
- Kataloški br:
- 3620299 - 62
- Oznaka:
- 217079
- EAN:
- 3800157678254
V-TAC VT-759 217079 LED zidna svjetiljka Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 5 W LED bijela
74.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 5 W
- Ukupan svjetlosni tok= 700 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zidna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 5 W |
| Kut zračenja | 120 ° |
| Razred zaštite | IP65 |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 0.68 kg |
| dim. | (D x Š x V) 100 x 100 x 100 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Dizajn | kvadratni |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 700 lm |
| Svjetlosni tok | 700 lm |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dužina | 100 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





