Varta Micro LR03 kutija baterija alkalno-manganov 1200 mAh, 1300 mAh 1.5 V 24 kom.
- Kataloški br:
- 3455035 - 62
- Oznaka:
- BMICVS4003BOX
- EAN:
- 4250175814384
- Kataloški br:
- 3455035 - 62
- Oznaka:
- BMICVS4003BOX
- EAN:
- 4250175814384
Varta Micro LR03 kutija baterija alkalno-manganov 1200 mAh, 1300 mAh 1.5 V 24 kom.
45.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
45.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dizajnirano za profesionalne primjene s visokim zahtjevima za pouzdanost i vijek trajanja.
- Vrlo visoka gustoća energije i konstantna izlazna snaga, idealno za uređaje s pripravnim ili pulsnim pražnjenjem i visokim strujama pražnjenja.
- Nepropusno zahvaljujući hermetički zatvorenim alkalnim ćelijama.
- Ekološki prihvatljiviji jer je napravljen bez žive i kadmija.
- Nizak gubitak kapaciteta (otprilike 4% godišnje pri 20°C).
- Proizvedeno u Njemačkoj.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina | micro (AAA) |
| Vrsta proizvoda | kutija baterija |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Napon | 1.5 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 1200 mAh1300 mAh |
| Visina | 44.5 mm |
| Promjer | 10.5 mm |
| Sadržaj | 24 kom. |
| Alternativni opis | LR03 AAA LR3 AM4M8A AM4 S MN2400 824 E92 LR03N 24A K3A R3 R03 7526 UM4 Micro V2500PX |
| Ponovno punjenje | ne |
| dim. | (Ø x V) 10.5 mm x 44.5 mm |
Opis
Opis
Industrijska baterija Varta Micro AAA, obično nazivana „Varta Industrial Pro AAA Micro LR03“, visokokvalitetna je alkalna baterija posebno razvijena za profesionalnu i industrijsku upotrebu. Pruža stalno i pouzdano napajanje za širok raspon uređaja i primjena, kao što su svjetiljke, sigurnosni sustavi, mikrofoni i medicinski instrumenti.
Industrijska baterija Varta Micro AAA je snažan, dugotrajan i siguran izvor energije. Impresionira svojim visokim kapacitetom, pouzdanošću i ekološkom prihvatljivošću.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Industrijska baterija Varta Micro AAA je snažan, dugotrajan i siguran izvor energije. Impresionira svojim visokim kapacitetom, pouzdanošću i ekološkom prihvatljivošću.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Kutija od 24
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





