Varta Mingon LR6 kutija baterija alkalno-manganov 2600 mAh, 2970 mAh 1.5 V 24 kom.
- Kataloški br:
- 3455036 - 62
- Oznaka:
- BMIGVS4006BOX
- EAN:
- 4250175814391
- Kataloški br:
- 3455036 - 62
- Oznaka:
- BMIGVS4006BOX
- EAN:
- 4250175814391
Varta Mingon LR6 kutija baterija alkalno-manganov 2600 mAh, 2970 mAh 1.5 V 24 kom.
46.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
46.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dizajnirano za profesionalnu i industrijsku upotrebu, ali prikladno i za svakodnevnu upotrebu
- Visoke performanse za uređaje s visokim energetskim zahtjevima (npr. svjetiljke, elektroničke igračke, bežični miševi, daljinski upravljači)
- Nepropusno i izdržljivo, s vijekom trajanja do 10 godina
- Proizvedeno u Njemačkoj
- Nizak gubitak kapaciteta: cca. 4% godišnje pri 20°C
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina | mignon (AA) |
| Vrsta proizvoda | kutija baterija |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Napon | 1.5 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 2600 mAh2970 mAh |
| Visina | 50.5 mm |
| Promjer | 14 mm |
| Sadržaj | 24 kom. |
| Alternativni opis | LR06 AA LR6 AAB4E AM3 M MN1500 815 E91 LR6N 15A KAA R6 R06 BA3058 U7524 UM3 Mignon V1500PX |
| Ponovno punjenje | ne |
| dim. | (Ø x V) 14 mm x 50.5 mm |
Opis
Opis
Varta Industrial Pro Mignon AA je snažna, nepropusna i dugotrajna alkalna baterija posebno razvijena za profesionalnu i industrijsku primjenu. Nudi visoki kapacitet, pogodan je za širok raspon temperatura i proizveden je u Njemačkoj. Njihova pouzdanost čini ih preferiranim izborom za uređaje s visokim energetskim potrebama. Nude pouzdane i dugotrajne performanse.
Idealno za uređaje velike snage kao što su igračke na daljinsko upravljanje, svjetiljke, radio uređaji, medicinski uređaji, pribor za igranje i drugo.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Idealno za uređaje velike snage kao što su igračke na daljinsko upravljanje, svjetiljke, radio uređaji, medicinski uređaji, pribor za igranje i drugo.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Kutija od 24
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





