VC771 PVIstosmjerna i izmjenična strujaCAT III 1500 V, CAT IV 1000 V , LPF, zapisivač podataka (aplikacija), 2000 A (DC)
- Kataloški br:
- 3015662 - 62
- Oznaka:
- VC-15078310
- EAN:
- 4064161312446
- Kataloški br:
- 3015662 - 62
- Oznaka:
- VC-15078310
- EAN:
- 4064161312446
VC771 PVIstosmjerna i izmjenična strujaCAT III 1500 V, CAT IV 1000 V , LPF, zapisivač podataka (aplikacija), 2000 A (DC)
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 1500 V, CAT IV 1000 V
- True RMS
- LPF funkcija
- Vrsta zaštite: IP 54
- LED rasvjeta mjerne točke
- iOS/Android aplikacija putem Bluetooth®-a
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 600 mV |
| Vrsta proizvoda | strujne stezaljke |
| Mjerno područje V/DC maks. | 1500 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 6 V |
| Mjerno područje V/AC maks. | 1000 V |
| Mjerno područje A/DC min. | 0 A |
| Mjerno područje A/DC maks. | 2000 A |
| Mjerno područje A/AC min. | 0 A |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 1500 A |
| Mjerno područje otpora | 600Ω - 60 MΩ |
| Mjerno područje kapaciteta | 60nF - 99,9 mF |
| Mjerno područje frekvencije | 10 Hz – 20 kHz |
| Temperatura | -20 - 1000 °C |
| Osnovna preciznost ± | 0.9 % |
| Vrsta mjerenja | true rms |
| Sučelja | Bluetooth® |
| Opskrba naponom | 3 x 1,5 V/DC |
| Visina | 110 mm |
| Širina | 51.2 mm |
| Dužina | 320.3 mm |
| Težina | 780 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1500 V CAT IV 1000 V |
| Mjerenje napona | AC/DC |
| Mjerenje struje | AC/DC |
| Tip | VC771 PV |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 6000 |
| dim. | (D x Š x V) 320.3 x 51.2 x 110 mm |
| Mjerno područje temperaturnog raspona (maks.) | 1000 °C |
| Mjerno područje temperature (min.) | -20 °C |
| Određene značajke | za pohranu podataka uklj. torbica otporan na prskanje (IP54) |
| Sučelja | Bluetooth® |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
VOLTCRAFT VC771 je posebno prikladan za mjerenja u DC mikro mrežama, e-mobilnosti / elektromobilnosti, e-pogonu / velikim elektromotorima i pogonima, a također i u PV / fotonaponskim sustavima.
S klasom zaštite KAT III 1500 V Ispunjava zahtjeve u prethodno navedenim područjima. Veliko mjerno područje do 1500 A AC za elektromotore i transformatore te do 2000 A DC za Sustavi istosmjerne struje i Opskrbne linije Ove kliješta omogućuju širok raspon upotrebe.
Mjerenje na frekvencijskim pretvaračima s uključenim niskopropusnim filtrom povećava točnost mjerenja, a svi podaci mogu se u stvarnom vremenu prenositi na iOS/Android aplikaciju.
Sve važne mjerne funkcije
Voltcraft VC771 PV strujna kliješta omogućuju razna mjerenja: napon, struja, frekvencije od 9.999 Hz do 9.999 kHz, precizno se određuju kapaciteti do 100 mF i otpori do 60 MΩ. Nadalje, postoji test napretka (< 50 Ω akustično), ispitivanje diode i prikupljanje mjernih podataka u rasponu snage strujnih stezaljki. Također je uključen niskopropusni filtar (LPF) za uklanjanje šuma iz mjernih signala.
Korisne značajke
Brojne funkcije olakšavaju rad: Mjerni raspon može se definirati automatski ili ručno, a funkcija zadržavanja podataka, kao i memorija maksimalnih/min mjerenja, olakšavaju procjenu rezultata. Osim toga, moguća su mjerenja referentne vrijednosti (REL) i određivanje radnog ciklusa. Mobilni uređaji sa sustavima iOS i Android mogu se povezati sa strujnim kliještama putem Bluetootha i aplikacije.
Robustna i pouzdana
Hardver Voltcraft VC771 PV strujnih stezaljki također razmišlja unaprijed: Upozorava na preopterećenje i nisku razinu napunjenosti baterije, a uređaj se automatski isključuje nakon duljeg razdoblja neaktivnosti. Otporne na prašinu i mlazove vode prema IP54 standardu, izuzetno robusne i opremljene gumenim zaštitnim okvirom i LED svjetiljkom, strujne stezaljke pouzdano obavljaju svoju funkciju čak i u nepovoljnim radnim uvjetima.
S priborom
Voltcraft VC771 PV strujna kliješta isporučuju se s temperaturnim senzorom tipa K s točkastim kontaktom, tri baterije od 1,5 V i parom sigurnosnih mjernih kabela CAT IV 1000 V. Praktična torba za nošenje i upute za uporabu također su uključeni u opseg isporuke.
Pouzdani mjerni rezultati s tvorničkim kalibriranjem
U okviru osiguranja kvalitete na svim mjernim uređajima marke VOLTCRAFT® se u proizvodnji se provodi kalibriranje po tvorničkom standardu. Ono omogućava visoku kvalitetu i održanje granica tolerancije koje su navedene u tehničkim podacima u uputstvima za korištenje. Certifikat se ovdje ne izdaje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
S klasom zaštite KAT III 1500 V Ispunjava zahtjeve u prethodno navedenim područjima. Veliko mjerno područje do 1500 A AC za elektromotore i transformatore te do 2000 A DC za Sustavi istosmjerne struje i Opskrbne linije Ove kliješta omogućuju širok raspon upotrebe.
Mjerenje na frekvencijskim pretvaračima s uključenim niskopropusnim filtrom povećava točnost mjerenja, a svi podaci mogu se u stvarnom vremenu prenositi na iOS/Android aplikaciju.
Sve važne mjerne funkcije
Voltcraft VC771 PV strujna kliješta omogućuju razna mjerenja: napon, struja, frekvencije od 9.999 Hz do 9.999 kHz, precizno se određuju kapaciteti do 100 mF i otpori do 60 MΩ. Nadalje, postoji test napretka (< 50 Ω akustično), ispitivanje diode i prikupljanje mjernih podataka u rasponu snage strujnih stezaljki. Također je uključen niskopropusni filtar (LPF) za uklanjanje šuma iz mjernih signala.
Korisne značajke
Brojne funkcije olakšavaju rad: Mjerni raspon može se definirati automatski ili ručno, a funkcija zadržavanja podataka, kao i memorija maksimalnih/min mjerenja, olakšavaju procjenu rezultata. Osim toga, moguća su mjerenja referentne vrijednosti (REL) i određivanje radnog ciklusa. Mobilni uređaji sa sustavima iOS i Android mogu se povezati sa strujnim kliještama putem Bluetootha i aplikacije.
Robustna i pouzdana
Hardver Voltcraft VC771 PV strujnih stezaljki također razmišlja unaprijed: Upozorava na preopterećenje i nisku razinu napunjenosti baterije, a uređaj se automatski isključuje nakon duljeg razdoblja neaktivnosti. Otporne na prašinu i mlazove vode prema IP54 standardu, izuzetno robusne i opremljene gumenim zaštitnim okvirom i LED svjetiljkom, strujne stezaljke pouzdano obavljaju svoju funkciju čak i u nepovoljnim radnim uvjetima.
S priborom
Voltcraft VC771 PV strujna kliješta isporučuju se s temperaturnim senzorom tipa K s točkastim kontaktom, tri baterije od 1,5 V i parom sigurnosnih mjernih kabela CAT IV 1000 V. Praktična torba za nošenje i upute za uporabu također su uključeni u opseg isporuke.
Pouzdani mjerni rezultati s tvorničkim kalibriranjem
U okviru osiguranja kvalitete na svim mjernim uređajima marke VOLTCRAFT® se u proizvodnji se provodi kalibriranje po tvorničkom standardu. Ono omogućava visoku kvalitetu i održanje granica tolerancije koje su navedene u tehničkim podacima u uputstvima za korištenje. Certifikat se ovdje ne izdaje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Mjerne funkcije: mjerenja AC/DC napona i struje
- Mjerenje frekvencije od 9.999 Hz do 9.999 kHz (elektronički)
- Kapaciteti do 100 mF, otpori do 60 MΩ
- Test tranzita (< 50 Ω (akustično)
- Ispitivanje kontinuiteta, ispitivanje diode
- Prikupljanje podataka mjerenja
- Dodatne značajke: Automatski/ručni odabir raspona
- Funkcija zadržavanja (prikaza) podataka
- Memorija mjerenja maksimalnih i minimalnih vrijednosti
- Mjerenje referentne vrijednosti (REL)
- Radni ciklus (duty cycle)
- Automatsko isključivanje
- Integrirana LED svjetiljka
- Indikator slabe baterije
- Indikator preopterećenja
- Zaštitni gumeni okvir
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (13)
- Dodatni (1)





