Ventilator 4715MS-23T-B5A-D00119X119 mm 230 V NMB Minebea
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 4715MS-23T-B5A
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 4715MS-23T-B5A
- EAN:
96.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
96.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
2900 o/min
Dim.
(D x Š x V) 119 x 119 x 38 mm
Duljina
119 mm
Izvođenje
15 W
Maksimalna potrošnja energije
120 mA
Maksimalna temperatura
70 °C
Materijal
polikarbonata
aluminij
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
230V AC
Protok zraka
174 m³/h
Razina buke (maks.)
41 dB
Širina
119 mm
Tip
4715MS-23T-B5A-D00
Veza
Ravni utikač 2,8 mm
Visina
38 mm
Vrsta proizvoda
aksijalni ventilator
Vrsta skladištenja
kuglični ležaj
Životni vijek
50000 h
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Aksijalni ventilator 230 V/AC 174 m/h (D x Š x V) 119 x 119 x 38 mm NMB Minebea 4715MS-23T-B5A