VER EUP H05V-K 0,75 gn Ri.100 vodič H05V-K 1 x 0.75 mm² zelena 100 m
- Kataloški br:
- 3335985 - 62
- Oznaka:
- VER EUP H05V-K 0,75 gn Ri.100
- EAN:
- 2050011545012
- Kataloški br:
- 3335985 - 62
- Oznaka:
- VER EUP H05V-K 0,75 gn Ri.100
- EAN:
- 2050011545012
VER EUP H05V-K 0,75 gn Ri.100 vodič H05V-K 1 x 0.75 mm² zelena 100 m
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vodič |
| Tip kabela | H05V-K |
| Broj žica | 1 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Presjek | 1 x 0.75 mm² |
| Određene značajke kabela | plosnata izvedba fleksibilan |
| Vanjski Ø | 2.20 mm |
| Boja | zelena |
| Sadržaj | 100 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Zapakirano | da |
| Proizvođač-br. dijela | VER EUP H05V-K 0,75 gn Ri.100 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Tip | VER EUP H05V-K 0,75 gn Ri.100 |
Opis
Opis
Prema EN 50525-2-31. Fiksna, zaštićena ugradnja u uređaje i u ili na svjetla. Prikladan za ugradnju u elektroinstalacijske cijevi, na ili ugradnju, ali samo za signalne i upravljačke krugove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Proizvedeno u Europi
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





