VER YSLYCY-OZ 2x 0,75 Ri.100 energetski vod YSLYCY-OZ 2 x 0.75 mm² 100 m
- Kataloški br:
- 3336164 - 62
- Oznaka:
- VER YSLYCY-OZ 2x 0,75 Ri.100
- Kataloški br:
- 3336164 - 62
- Oznaka:
- VER YSLYCY-OZ 2x 0,75 Ri.100
VER YSLYCY-OZ 2x 0,75 Ri.100 energetski vod YSLYCY-OZ 2 x 0.75 mm² 100 m
530.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
530.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | energetski vod |
| Tip kabela | YSLYCY-OZ |
| Broj žica | 2 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Presjek | 2 x 0.75 mm² |
| Određene značajke kabela | plosnata izvedba fleksibilan |
| Vanjski Ø | 8.00 mm |
| Sadržaj | 100 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Zapakirano | da |
| Proizvođač-br. dijela | VER YSLYCY-OZ 2x 0,75 Ri.100 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -5 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | 70 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 70 °C |
| Tip | VER YSLYCY-OZ 2x 0,75 Ri.100 |
Opis
Opis
Univerzalno primjenjivi mjerni, upravljački i regulacijski kabel u strojarstvu i sistemskom inženjerstvu, posebno kao spojni i priključni kabel za alatne strojeve, proizvodne linije, upravljačke uređaje, upravljačke ploče, u postrojenjima, u elektroenergetskim postrojenjima, u tehnici grijanja i klimatizacije, u rashladnim sustavima, u uredskim strojevima i sustavima za obradu podataka, ugradnja u suhim, vlažnim i mokrim prostorijama, ali ne na otvorenom, u velikoj mjeri otporan na ulja, masti i kemikalije, povećani zahtjevi za otpornost na smetnje prijenosa signala (EMC)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Proizvedeno u Europi
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





