Vishay MBB0207VD2203BC100 metalnoslojni otpor 1 kΩ 0207 0.1 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463970 - 62
- Oznaka:
- MBB0207VD2203BC100
- Kataloški br:
- 3463970 - 62
- Oznaka:
- MBB0207VD2203BC100
Vishay MBB0207VD2203BC100 metalnoslojni otpor 1 kΩ 0207 0.1 % 1 kom.
0.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalnoslojni otpor |
| Izvedba | 0207 |
| Otpor | 1 kΩ |
| Tolerancija ± | 0.1 % |
| Dužina | 6.3 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | MBB0207VD2203BC100 |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | EN 140101-806, EN 60115-1, EN 140100, IEC 60068 |
Opis
Opis
Precizni metalni filmski otpornici 0,4 W 0,
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • u skladu je s CECC#40101-806
- • koeficijent niske temperature (TC)
- • izvrsna stabilnost
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





