Visokoučinkoviti ventilator skugličnim ležajem MFB40H12
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Prikladan za PGA rashladna tijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
6100 o/min
Dim.
(D x Š x V) 40 x 40 x 10 mm
Duljina
40 mm
Dužina kabela
30,00 cm
Maksimalna potrošnja energije
40mA
Maksimalna temperatura
80 °C
Maksimalni pritisak
28 Pa
Materijal
Plastika
Minimalna temperatura
-40 °C
Nazivni napon
12 V/DC
Protok zraka
185 mA
Razina buke (maks.)
24 dB
Širina
40 mm
Tip
MFB40H12
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
10 mm
Vrsta proizvoda
aksijalni ventilator
Vrsta skladištenja
kuglični ležaj
Životni vijek
95000 h
Opis
Opis
Opseg isporuke
  • Aksijalni ventilator 12 V/DC 185 l/min (D x Š x V) 40 x 40 x 10 mm SEPA MFB40H12