VitrOhm POS100JT-52-15KAA metalnoslojni otpor 15 kΩ 0207 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464091 - 62
- Oznaka:
- POS100JT-52-15KAA
- Kataloški br:
- 3464091 - 62
- Oznaka:
- POS100JT-52-15KAA
VitrOhm POS100JT-52-15KAA metalnoslojni otpor 15 kΩ 0207 5 % 1 kom.
0.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalnoslojni otpor |
| Izvedba | 0207 |
| Otpor | 15 kΩ |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 6.3 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | POS100JT-52-15KAA |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 200 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | Primjenjuje se DIN 44063, CECC 401-01-033 |
Opis
Opis
Otpornici s metalnim oksidnim filmom 0207 1W TK
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Otpornik s metalnim oksidnim filmom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





