VitrOhm POS200JT-73-27KAA metalnoslojni otpor 27 kΩ aksijalno ožičen 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464092 - 62
- Oznaka:
- POS200JT-73-27KAA
- Kataloški br:
- 3464092 - 62
- Oznaka:
- POS200JT-73-27KAA
VitrOhm POS200JT-73-27KAA metalnoslojni otpor 27 kΩ aksijalno ožičen 5 % 1 kom.
0.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalnoslojni otpor |
| Izvedba | aksijalno ožičen |
| Otpor | 27 kΩ |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 11.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | POS200JT-73-27KAA |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 200 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Izolacijski otpor | 10 3 MΩ |
| Certifikati | Primjenjuje se DIN 44063, CECC 401-01-033 |
Opis
Opis
Otpornici s metalnim oksidnim filmom 0414 2W TK
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Otpornik s metalnim oksidnim filmom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





