Vogel's Sound 4201 zidni držač za zvučnike okretni, mogučnost savijana crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3462647 - 62
- Oznaka:
- 81520204
- EAN:
- 8712285341403
- Kataloški br:
- 3462647 - 62
- Oznaka:
- 81520204
- EAN:
- 8712285341403
Vogel's Sound 4201 zidni držač za zvučnike okretni, mogučnost savijana crna 1 kom.
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni držač za zvučnike |
| Tip držača | okretni mogučnost savijana |
| Nagib (vrh) | 30 ° |
| Nagib (ispod) | 30 ° |
| Raspon rotacije (lijevo) | 35 ° |
| Raspon rotacije (desno) | 35 ° |
| Određene značajke | integrirana libela |
| Maks. nosivost | 5 kg |
| Boja | crna |
| Širina | 7.4 cm |
| Visina | 16.5 cm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Š x V) 7.4 cm x 16.5 cm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





