VOLTCRAFT 1000T 1m rigid (SF) endoskopska sonda Promjer sonde 5.5 mm 1 m led rasvjeta, vodootporna
- Kataloški br:
- 2793315 - 62
- Oznaka:
- VC-13966575
- EAN:
- 4064161246765
- Kataloški br:
- 2793315 - 62
- Oznaka:
- VC-13966575
- EAN:
- 4064161246765
VOLTCRAFT 1000T 1m rigid (SF) endoskopska sonda Promjer sonde 5.5 mm 1 m led rasvjeta, vodootporna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilan s VOLTCRAFT ® endoskopom BS1000T
- Promjer senzorske kamere: 5,5 mm
- Promjer kabela senzora: 5,8 mm
- Fleksibilan i vodootporan na dužini od 1 m
- Fokus: 2,5 - 6 cm
- IP67
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Duljina sonde | 1 m |
| Vrsta proizvoda | endoskopska sonda |
| Promjer sonde | 5.5 mm |
| Izvor svjetlosti | LED prsten (20 SMT LED dioda) |
| Razlučivost kamere | 648 x 480 Pixel |
| Min. udaljenost pri fokusiranju | 25 mm |
| dim. | (Ø) 5.5 mm |
| Težina | 135 g |
| Određene značajke endoskopa | led rasvjeta vodootporna |
| Fokusiranje | 2,5 - 6 cm |
| Pogodno za marke | voltcraft |
| Pogodno za | VOLTCRAFT BS-1000T |
| Širina | 14.7 mm |
| Promjer | 5.5 mm |
| Vrsta zaštite | IP67 (sonda) |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Zamjenska ili dodatna endoskopska sonda kompatibilna je s endoskopom BS1000T. Polukruta sonda se može saviti u željeni položaj i zadržat će ovaj oblik. Kamera sonde ima promjer 5,5 mm i duljinu 1 m.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LED prsten (20 komada SMT LED)
- Automatsko izjednačavanje bjeline
- Automatsko osvjetljenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)
- Dodatni (1)





