VOLTCRAFT ADO-5004 digitalni osciloskop 500 MHz 2.5 GSa/s 250 Mpts 12 Bit digitalni osciloskop s memorijom (ods) 1 kom.
- Kataloški br:
- 3451429 - 62
- Oznaka:
- VC-17257145
- EAN:
- 4064161486888
- Kataloški br:
- 3451429 - 62
- Oznaka:
- VC-17257145
- EAN:
- 4064161486888
VOLTCRAFT ADO-5004 digitalni osciloskop 500 MHz 2.5 GSa/s 250 Mpts 12 Bit digitalni osciloskop s memorijom (ods) 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 500 MHz
- Broj analognih ulaza maks. 4
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | digitalni osciloskop |
| Pojasna širina | 500 MHz |
| Razina uzorkovanja po kanalu | 2.5 GSa/s |
| Razlučivost | 12 Bit |
| Veličina ekrana | 25.65 cm |
| Određene značajke osciloskopa | digitalni osciloskop s memorijom (ods) |
| Broj analognih ulaza maks. | 4 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT II 300 V |
| Ulazna impendacija | 1 MΩ ± 2% |
| dim. | (D x Š x V) 325 x 111.5 x 209 mm |
| Težina | 3.2 kg |
| Širina | 111.5 mm |
| Visina | 209 mm |
| Dužina | 325 mm |
| Sučelja | USB-C USB 3.1 utikač C USB domaćin HDMI LAN |
| Dubina memorije/kanala | 250 Mpts |
| Tip | ADO-5004 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





