VOLTCRAFT brzi start sustav VC-PZKA-5002-24V VC-17609855 Struja pri startu (12 V)=1500 A Početna struja (24 V)=500 A USB
- Kataloški br:
- 3521971 - 62
- Oznaka:
- VC-17609855
- EAN:
- 4064161494074
- Kataloški br:
- 3521971 - 62
- Oznaka:
- VC-17609855
- EAN:
- 4064161494074
VOLTCRAFT brzi start sustav VC-PZKA-5002-24V VC-17609855 Struja pri startu (12 V)=1500 A Početna struja (24 V)=500 A USB
655.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
655.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vršna struja od 3000 A
- 12V i 24V s automatskim prepoznavanjem
- Pogodno za 12V i 24V benzinske/dizel motore
- Veliki LCD ekran
- Funkcija svjetiljke (bijela, crvena, crveni SOS trepćući signal)
- 40000 mAh PD 45 W brzo punjenje s 2x USB-A, USB-C® i DC izlazom
- Ručka za nošenje
- IP65
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 215.5 x 263 x 157.9 mm |
| Vrsta proizvoda | brzi start sustav |
| Punjenje putem | USB-C® 12 - 14,5 V/DC |
| Određene značajke | USB priključak 2x punjenje i pohrana stanica elektroniska zaštita metalne štipaljke zaštita od polarizacije i elektronika radna svjetiljka |
| Težina | 3.25 kg |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 40000 mAh |
| Širina | 263 mm |
| Visina | 157.9 mm |
| Dužina | 215.5 mm |
| Vršna snaga (12 V) | 3000 A |
| Vršna snaga (24 V) | 1000 A |
| Struja pri startu (12 V) | 1500 A |
| Početna struja (24 V) | 500 A |
| Ugrađena baterija | LiFePO 4 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Pomoćni uređaji za paljenje automobila, brodova i kampera. Prijenosna baterija s vrlo velikim kapacitetom. Svestran, prijenosni punjač kao stanica za napajanje svih uobičajenih uređaja od 12 i 24 volta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Zaštita od pražnjenja baterije
- Temperaturna zaštita za baterije
- Zaštita od zamjene polova
- Zaštita od struje preopterećenja
- Dizajn otporan na iskre
- Zaštita od prekomjernog punjenja i dubokog pražnjenja
- Način spavanja
- Funkcija prisilnog pokretanja
Opseg isporuke
- Uređaj
- USB-C® / USB-C® kabel
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





