VOLTCRAFT CB48AA punjač okruglih stanica nikalj-metal-hidridni, litijev-ionski mignon (AA)
- Kataloški br:
- 3431409 - 62
- Oznaka:
- VC-17157045
- EAN:
- 4064161482415
- Kataloški br:
- 3431409 - 62
- Oznaka:
- VC-17157045
- EAN:
- 4064161482415
VOLTCRAFT CB48AA punjač okruglih stanica nikalj-metal-hidridni, litijev-ionski mignon (AA)
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Punjač za 48 punjivih AA Ni-MH ili Li-Ion baterija
- Punjenje putem pojedinačnih utora
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Odgovarajući akumulator | nikalj-metal-hidridni litijev-ionski |
| Vrsta proizvoda | punjač okruglih stanica |
| prikladno za akumulatore veličine | mignon (AA) |
| Kanali/utori za punjenje | 48 |
| Mignon | 48 |
| Pogonski napon | 15 V/DC |
| Maks. punjenje struje po utoru | 300 mA |
| Struja punjenja mignon | 300 mA |
| Struja punjenja Li-Ion/Li-Po | 150 mA |
| Određene značajke uređaja za punjenje baterija | očuvanje napunjenosti individualni nadzor prepoznavanje baterije |
| Dužina | 228 mm |
| Širina | 126.7 mm |
| Visina | 79.5 mm |
| Težina | 1.195 kg |
| dim. | (D x Š x V) 228 x 126.7 x 79.5 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Detekcija nepravilno umetnute ili neispravne baterije
- 48 pojedinačnih LED indikatora statusa
- Impulsno punjenje
- Zaštita od prekomjernog punjenja
Opseg isporuke
- Kutija za punjenje baterija za 1-48 NiMH / Li-Ion AA
- 1,5 m USB-C na USB-C kabel za punjenje
- 45W USB-C punjač za napajanje
- Priručnik
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





