VOLTCRAFT DC/DC pretvarač 12 V/DC - 24 V/DC/10 A 240 W
- Kataloški br:
- 3394172 - 62
- Oznaka:
- VC-16970860
- EAN:
- 4064161471846
- Kataloški br:
- 3394172 - 62
- Oznaka:
- VC-16970860
- EAN:
- 4064161471846
VOLTCRAFT DC/DC pretvarač 12 V/DC - 24 V/DC/10 A 240 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pretvarač napona s 12 VDC na 24 VDC
- Izlazna istosmjerna struja: 10 A
- Aluminijsko kućište s ventilatorom
- Razmak montažnih rupa: 140 mm
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj izlaza | 1 x |
| Priključci | Plosnati utikač od 6.3 mm |
| Izlazna struja maks. | 10 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 10 A |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 152 x 100 x 68 mm |
| Visina | 68 mm |
| Dužina | 152 mm |
| Širina | 100 mm |
| Određene značajke napajanja | DC/DC pretvarač |
| Tip | VC-16970860 |
| Ulazni napon | 12 V/DC |
| Izlazni napon | 24 V/DC |
| Snaga | 240 W |
| Koeficijent korisnosti | 89 - 91 % |
| Težina | 700 g |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Pogodno za električne sustave vozila
Opseg isporuke
- Pretvarač napona x 1
- Upute za uporabu x 1
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





