VOLTCRAFT DSA-3100 ručni osciloskop 100 MHz 2-kanalni 500 MSa/s 8 kpts 8 Bit ručni uređaj, multimetar-funkcije, spektral
- Kataloški br:
- 3393783 - 62
- Oznaka:
- VC-16968915
- EAN:
- 4064161471761
- Kataloški br:
- 3393783 - 62
- Oznaka:
- VC-16968915
- EAN:
- 4064161471761
VOLTCRAFT DSA-3100 ručni osciloskop 100 MHz 2-kanalni 500 MSa/s 8 kpts 8 Bit ručni uređaj, multimetar-funkcije, spektral
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3-u-1 osciloskop, multimetar i analizator spektra
- 8,89 cm (3,5 inča) LCD zaslon u boji (320 x 240 piksela)
- USB-C® sučelje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ručni osciloskop |
| Pojasna širina | 100 MHz |
| Razina uzorkovanja po kanalu | 500 MSa/s |
| Razlučivost | 8 Bit |
| Veličina ekrana | 8.89 cm |
| Određene značajke osciloskopa | ručni uređaj multimetar-funkcije spektralni analizator |
| Broj analognih ulaza maks. | 2 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT II |
| Vertikalni otklon | 10 mV/div~10 V/div |
| Ulazna impendacija | 1 MΩ±2%, parallel zu 16 pF±10 pF |
| Ulazna veza | AC, uzemljenje |
| Ulazni napon | Maks. 400 V (DC + AC, PK - PK) |
| Opskrba naponom | DC 5VDC, 2A |
| dim. | (D x Š x V) 198 x 38 x 96 mm |
| Težina | 0.6 kg |
| Širina | 38 mm |
| Visina | 96 mm |
| Dužina | 198 mm |
| Sučelja | 1 x USB 2.0 uređaj |
| Dubina memorije/kanala | 8 kpts |
| Tip | DSA-3100 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Digitalni osciloskop s trostrukom funkcijom
Digitalni osciloskop Voltcraft DSA-3100 idealan je za mobilnu upotrebu: Praktičan i robustan, s protukliznom zaštitom rubova, idealan je suputnik za savladavanje širokog raspona zahtjeva. Neklizajuće tipke olakšavaju rukovanje, a jasan LCD zaslon u boji od 8,89 cm (3,5 inča) olakšava procjenu na licu mjesta.
Funkcija 1: Osciloskop
DSA-3100 nudi dva kanala s propusnošću od 100 MHz, maksimalnom brzinom uzorkovanja od 500 MS/s i duljinom snimanja od 8K. Brzina osvježavanja je 10000 wfms/s. Integrirano USB-C® sučelje podržava prijenosne baterije, kao i povezivanje s PC softverom i funkcije samokalibracije.
Funkcija 2: Multimetar
Multimetar se može koristiti u mjernoj kategoriji CATII 1000 V za ispitivanja kontinuiteta, napona, struje, otpora, mjerenja funkcije dioda, kao i ispitivanja uključivanja i isključivanja. Moguća su i relativna mjerenja. Funkcije zadržavanja i automatskog mjerenja pojednostavljuju tijek rada, a TRMS osigurava pouzdane vrijednosti mjerenja. Zaslon ima 20.000 prikaza.
Funkcija 3: Spektralni analizator
Analizator spektra Voltcraft DSA-3100 radi u frekvencijskom rasponu od 9 do 3 GHz s frekvencijskom rezolucijom od 100 Hz. Maksimalni ulazni istosmjerni napon je 50 VDC. Prosječna razina šuma, koja označava osjetljivost analizatora spektra, određena je kao prikazana prosječna razina šuma (DANL) - za Voltcraft DSA-3100 s 10 MHz do 2 GHz -130 dBm (tipično), <-120 dBm i 2 GHz do 3 GHz -125 dBm (tipično), <-115 dBm.
Sveobuhvatan pribor
Uz digitalni osciloskop, paket isporuke uključuje USB kabel, dvije mjerne sonde, podešivač mjernih sondi, par mjernih kabela za multimetar (crvene i crne boje), CD sa softverom i uputama za uporabu te praktičnu torbu za nošenje. Osim toga, uključeni su i kratki vodič za početak i sigurnosno-tehnički list.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Osciloskop:
- Širina pojasa od 100 MHz, 2 kanala
- Maks. brzina uzorkovanja 500 MSa/s
- Maks. duljina snimanja 8 K
- Frekvencija osvježavanja 10000 wfms/s
- USB-C® sučelje, podržava power bankove, povezivanje s PC softverom i funkciju samokalibracije
- Multimetar:
- KAT II 1000 V
- 20.000 znakova
- Automatska kontrola dometa
- True RMS
- Mjerne funkcije - napon, struja, otpor, ispitivanje dioda, ispitivanje uključenosti/isključenosti, ispitivanje kontinuiteta
- Funkcija zadržavanja (Hold)
- Relativna funkcija mjerenja
- Spektralni analizator:
- Frekvencijsko područje: 9 kHz – 3 GHz
- Frekvencijska rezolucija: 100 Hz
- Maks. DC ulazni napon: 50 VDC
- + DANL: (Ulazno slabljenje 0 dB, PA ISKLJUČEN, propusnost rezolucije 100 kHz, normalizacija na 1 Hz, 20°C - 30°C)
- 10 MHz do 2 GHz -130 dBm (tipično), <-120 dBm
- 2 GHz do 3 GHz -125 dBm (tipično), <-115 dBm
Opseg isporuke
- Uređaj
- USB kabel
- 2x ispitne sonde
- Podešavanje ispitne sonde
- 1x par mjernih kabela za multimetar (crveni i crni)
- CD (softver + priručnik)
- Torba
- Tiskani vodič za brzi početak
- Tiskani sigurnosno-tehnički list
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





