VOLTCRAFT EML-50 podzemni kabel 4 mm utikač utičnica 4 mm 50 m standardno zelena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3462539 - 62
- Oznaka:
- VC-17312695
- EAN:
- 4064161489988
- Kataloški br:
- 3462539 - 62
- Oznaka:
- VC-17312695
- EAN:
- 4064161489988
VOLTCRAFT EML-50 podzemni kabel 4 mm utikač utičnica 4 mm 50 m standardno zelena 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 1000 V10 A
- 30 m kabela za ispitivanje otpora uzemljenja s ručkom na kolutu
- Kabel: zeleni PVC 18 AWG Ø3,5 mm
- Sa žutom krokodilskom kopčom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podzemni kabel |
| Priključak A | 4 mm utikač |
| Priključak B | utičnica 4 mm |
| Duljina kabela | 50 m |
| Boja | standardno zelena |
| Posebni priključci | izoliran ravan krut |
| Materijal | PVC |
| Presjek voda | 3.5 mm² |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 270 mm |
| Tip | EML-50 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





