VOLTCRAFT IST 1000 tester za instalacije VDE standard 0100
- Kataloški br:
- 2997220 - 62
- Oznaka:
- VC-14986100
- EAN:
- 4064161311135
- Kataloški br:
- 2997220 - 62
- Oznaka:
- VC-14986100
- EAN:
- 4064161311135
VOLTCRAFT IST 1000 tester za instalacije VDE standard 0100
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pruža sve funkcije za VDE0100 testove
- Otpor petlje
- Otpor izolacije
- Mjerenje struja kratkog spoja
- Ispitivanja otpora i kontinuiteta na niskom ohmu
- RCD/FI za tip A, AC, B, B+, F
- TRMS napon, rotirajuće polje i frekvencija
- Otpor uzemljenja
- Zaslon: 480 x 320 TFT LCD zaslon u boji s pozadinskim osvjetljenjem
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tester za instalacije |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 600 V |
| dim. | (D x Š x V) 135 x 250 x 105 mm |
| Težina | 1.42 kg |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Mjerno područje (VDE) | otpornost izolacije test linija RCD ispitivanje (AC, A, F, B, B+) impedancija kvara petlje napon frekvencija |
| Vrsta prikaza | digitalni (LCD) |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 105 mm |
| Dužina | 135 mm |
| Postupak ispitivanja | automatsko |
| Napajanje | baterijsko napajanje |
| Memorija | ne |
| Tip | IST 1000 |
| VDE standard | 0100 |
| Određene značajke | RCD/FI test |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Pouzdano ispitivanje električnih sustava
Bilo da se radi o novogradnji, modernizaciji ili održavanju: Voltcraft IST 1000 nudi sve funkcije za ispitivanje električnih sustava u skladu sa standardom VDE0100.
Širok raspon usluga
S testerom instalacija Voltcraft IST 1000 mogu se provesti svi testovi relevantni za sigurnost i funkcionalnost: od petlje i
Mjerenja izolacijskog otpora, niskoomskog otpora i struje kratkog spoja te ispitivanja kontinuiteta i RCD/FI. TRMS napon, rotirajuće polje i frekvencija, kao i fazni pomak i otpor uzemljenja mogu se jednako lako odrediti. Sve postavke i izmjerene vrijednosti prikazuju se na jasnom 480 x 320 TFT LCD zaslonu u boji s pozadinskim osvjetljenjem.
Sveobuhvatan pribor
Paket isporuke uključuje razne mjerne vodiče, kabele i sonde, kao i krokodilske štipaljke. Fleksibilna naramenica i šest AA baterija olakšavaju mobilnu upotrebu. Također su uključene upute za uporabu i sigurnosna brošura.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Kontinuitet i otpor
- RCD testovi - mjerenje kontaktnog napona, vremena okidanja, struje okidanja i automatsko testiranje RCD-a
- Mjerenje impedancije linije/petlje (s opcijom RCD petlje)
- Fazni pomak
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





