VOLTCRAFT IST 3000E set testera za instalacije VDE standard 0100, 0100-600, 0105-100
- Kataloški br:
- 2997219 - 62
- Oznaka:
- VC-14986095
- EAN:
- 4064161311128
- Kataloški br:
- 2997219 - 62
- Oznaka:
- VC-14986095
- EAN:
- 4064161311128
VOLTCRAFT IST 3000E set testera za instalacije VDE standard 0100, 0100-600, 0105-100
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pruža sve funkcije za VDE0100 testove
- Otpor petlje
- Otpor izolacije
- Mjerenje struja kratkog spoja
- Ispitivanja otpora i kontinuiteta na niskom ohmu
- RCD/FI za tip A, AC, B, B+, F
- TRMS napon, rotirajuće polje i frekvencija
- Otpor uzemljenja
- Zaslon: 480 x 320 TFT LCD zaslon u boji s pozadinskim osvjetljenjem
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | set testera za instalacije |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 600 V |
| Sučelja | 1x USB |
| dim. | (D x Š x V) 135 x 250 x 105 mm |
| Težina | 1.42 kg |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Mjerno područje (VDE) | otpor uzemljenja impedancija kvara petlje otpornost izolacije impedancija linije RCD ispitivanje (AC, A, F, B, B+, EV) klizna impedancija otpornost zaštitnog vodiča napon |
| Vrsta prikaza | digitalni (LCD) |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 105 mm |
| Dužina | 135 mm |
| Postupak ispitivanja | automatsko |
| Napajanje | akumulatorsko napajanje |
| Memorija (mjesta) | 1000 |
| Memorija | da |
| Tip | IST 3000E |
| VDE standard | 0100 0100-600 0105-100 |
| Određene značajke | RCD/FI test |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Pouzdano ispitivanje električnih sustava
Bilo da se radi o novogradnji, modernizaciji ili održavanju: Voltcraft IST 3000E tester instalacija plus E-tester nudi sve funkcije za ispitivanje električnih sustava u skladu sa standardom VDE0100.
Širok raspon usluga
S testerom instalacija Voltcraft IST 3000E mogu se provesti svi testovi relevantni za sigurnost i funkcionalnost: od petlje i
Mjerenja izolacijskog otpora, niskoomskog otpora i struje kratkog spoja te ispitivanja kontinuiteta i RCD/FI. TRMS napon, rotirajuće polje i frekvencija, kao i fazni pomak i otpor uzemljenja mogu se jednako lako odrediti.
Mjerenje i evaluacija
Aktivni mjerni kabeli proširuju mogućnosti primjene Voltcraft testera instalacija: uključeni su utikači tipa 2, klizni prekidači za odabir CP načina rada, mjerni kabeli s 4 mm sigurnosnim utikačima za L1, L2, L3, N, PE, CP i PP, kao i mjerni kabeli duljine 0,5 m. Sve postavke i izmjerene vrijednosti prikazuju se na jasnom 480 x 320 TFT LCD zaslonu u boji s pozadinskim osvjetljenjem.
Sveobuhvatan pribor
Paket isporuke također uključuje razne mjerne vodove, kabele i sonde, kao i krokodilske štipaljke. Fleksibilna naramenica i praktična torba za nošenje olakšavaju korištenje mobitela. U paketu se nalazi i: USB kabel, napajanje, šest Ni-MH baterija, upute za uporabu i sigurnosni letak.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Kontinuitet i otpor
- RCD testovi - mjerenje kontaktnog napona, vremena okidanja, struje okidanja i automatsko testiranje RCD-a
- Mjerenje impedancije linije/petlje (s opcijom RCD petlje)
- Fazni pomak
- Aktivni voditelji testiranja:
- Utikač tipa 2
- Pomaknite prekidač za odabir CP načina rada
- Ispitni vodič s 4 mm sigurnosnim utikačem za L1, L2, L3, N, PE, CP i PP
- Ispitni vodič duljine 0,5 m
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





