VOLTCRAFT LCR-500 LCR mjerni most digitalni za pohranu podataka CAT I Zaslon (brojevi): 40000
- Kataloški br:
- 3088970 - 62
- Oznaka:
- VC-15444850
- EAN:
- 4064161317953
- Kataloški br:
- 3088970 - 62
- Oznaka:
- VC-15444850
- EAN:
- 4064161317953
VOLTCRAFT LCR-500 LCR mjerni most digitalni za pohranu podataka CAT I Zaslon (brojevi): 40000
920.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
920.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ručni LCR mjerač
- 7,11 cm (2,8 inča) LCD TFT zaslon u boji
- 40.000 znakova
- Otpornost točnosti od 0,25%
- Točnost od 0,4%
- 10 odabirljivih ispitnih frekvencija
- Parametri ispitivanja: Primarni i sekundarni
- Ručna i automatska mjerenja
- Podesiva frekvencija mjerenja: Visoka (4 puta/s), Srednja (2 puta/s), Niska (1 put/s)
- Kućište sa postoljem
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCR mjerni most |
| Mjerno područje otpora | 0 - 20 MΩ |
| Mjerno područje kapaciteta | 0 - 20 mF |
| Mjerno područje induktivnosti | 0 - 2000 H |
| Osnovna preciznost ± | 0.25 % |
| Sučelja | 1x USB 2.0 |
| Visina | 199 mm |
| Širina | 98 mm |
| Dužina | 40 mm |
| Težina | 600 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT I |
| Tip | LCR-500 |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 40000 |
| dim. | (D x Š x V) 40 x 98 x 199 mm |
| Frekvencija mjerenja | 100 Hz – 100 kHz |
| Određene značajke | za pohranu podataka |
| Sučelja | krokodil stezaljka |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Mjerenje induktiviteta (L), kapaciteta (C) i otpora (R)
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, Voltcraft LCR-500 nije prikladan samo za ispitivanje komponenti na radnom mjestu, već ovaj praktični mjerni uređaj brzo i pouzdano daje precizne rezultate tijekom servisiranja i održavanja.
Varijabilni parametri i precizni rezultati mjerenja
Za sva mjerenja dostupna su tri ili pet priključaka. Ovisno o zahtjevima, može se odabrati deset ispitnih frekvencija između 100 Hz i 100 kHz, kao i različiti primarni (C/L/R/Z) i sekundarni parametri (D/Q/X/theta/ESR). Frekvencija mjerenja se također može podesiti: jedan, dva ili četiri puta u sekundi. Sva mjerenja mogu se izvršiti ručno i automatski. Za dobivanje točnih rezultata mjerenja, kalibracija se može provesti i u uvjetima otvorenog i u uvjetima kratkog spoja.
Procjena betona
Voltcraft LCR-500 određuje vrijednosti s točnošću od 0,25% za mjerenja otpora i 0,4% za mjerenja kapaciteta. 2,8-inčni LCD TFT zaslon u boji prikazuje rezultate mjerenja s rezolucijom od 40 000 brojeva. Sva mjerenja, rezultati i analize mogu se prikazati i na računalu putem USB sučelja.
Praktičan pratitelj
Bilo na radnom stolu ili u razvodnom ormaru: Zahvaljujući praktičnom postolju, Voltcraft LCR-500 može se optimalno postaviti bilo gdje. Integrirani držač za remen nudi veliku slobodu kretanja, jer je mjerni uređaj osiguran na način otporan na vibracije i pad.
Isporuka s priborom
Uz LCR mjerač, paket isporuke uključuje podatkovni kabel tipa C, AC napajanje, par mjernih kabela s banana utikačima i krokodil štipaljkama, ploču za kratkospoj i upute za uporabu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Ispitne frekvencije: 100 Hz, 120 Hz, 400 Hz, 1 kHz, 10 kHz, 40 kHz, 50 kHz, 75 kHz, 100 kHz
- Primarni parametri: C/L/R/Z
- Sekundarni parametri: D/Q/X/theta/ESR
- Frekvencija mjerenja: Visoka (4 puta/s), Srednja (2 puta/s), Niska (1 put/s)
- Korekcijske funkcije: kalibracija otvorenog kruga, kalibracija kratkog spoja
- Mjerni kabeli: 3 terminala / 5 terminala, preklopni
- Podržava rad i mjerenje putem računala
- Funkcije snimanja i analize
- Držač za remen s dvostrukom mehaničkom zaštitom, otporan na udarce i padove
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





