VOLTCRAFT MSL-310 mjerni vod pin-kontaktna krokodilsku štipaljku1 m;1 Par
- Kataloški br:
- 3436431 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3436431 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
VOLTCRAFT MSL-310 mjerni vod pin-kontaktna krokodilsku štipaljku1 m;1 Par
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Igla od nehrđajućeg čelika promjera 1 mm na malu kopču s maks. otvorom od 6 mm
- Dužina kabela: 1 m
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | pin-kontakt |
| Priključak B | krokodil spojka |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | crvena crna |
| Presjek voda | 0.85 mm² |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Kategorija mjerenja | CAT I |
| Tip | MSL-310 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Silikonski mjerni kabeli VOLTCRAFT MSL-310 za spajanje, premošćivanje i testiranje elektroničkih sklopova i tiskanih pločica.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





