VOLTCRAFT MSL-315 schwarz mjerni vod utikač 4 mm utičnica 0.64 mm 1 m crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3436435 - 62
- Oznaka:
- VC-17182175
- EAN:
- 4064161483283
- Kataloški br:
- 3436435 - 62
- Oznaka:
- VC-17182175
- EAN:
- 4064161483283
VOLTCRAFT MSL-315 schwarz mjerni vod utikač 4 mm utičnica 0.64 mm 1 m crna 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4 mm Multilam utikač na 0,64 mm pravokutnu utičnicu
- Dužina kabela: 1,2 m
- Boja kabela: Crna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | utikač 4 mm |
| Priključak B | utičnica 0.64 mm |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | crna |
| Posebni priključci | ravan sklopljiv |
| Materijal | PA PVC |
| Presjek voda | 1.7 mm² |
| Nazivni napon | 30 V/AC60 V/DC |
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT I |
| Tip | MSL-315 schwarz |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





