VOLTCRAFT MSL-510 produžetak za mjerni vrh utikač 4 mm utičnica 4 mm crvena, crna 1 Par
- Kataloški br:
- 3462533 - 62
- Oznaka:
- VC-17312665
- EAN:
- 4064161489926
- Kataloški br:
- 3462533 - 62
- Oznaka:
- VC-17312665
- EAN:
- 4064161489926
VOLTCRAFT MSL-510 produžetak za mjerni vrh utikač 4 mm utičnica 4 mm crvena, crna 1 Par
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 1000 V10 A
- Produžna ispitna sonda od 4 mm
- Banana utikači od 4 mm, muški na ženski
- Igla od nehrđajućeg čelika/bakra
- Izolacijski materijal: PA + TPE
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | produžetak za mjerni vrh |
| Priključak A | utikač 4 mm |
| Priključak B | utičnica 4 mm |
| Boja | crvena crna |
| Posebni priključci | ravan izoliran |
| Materijal | PP TPE |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kontaktni materijal | nehrđajući čelik |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V |
| Širina | 209 mm |
| Visina | 6 mm |
| Tip | MSL-510 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





