VOLTCRAFT MSL-520 sw mjerni vod 4 mm utikač pin-kontakt 1.5 m crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3462535 - 62
- Oznaka:
- VC-17312675
- EAN:
- 4064161489940
- Kataloški br:
- 3462535 - 62
- Oznaka:
- VC-17312675
- EAN:
- 4064161489940
VOLTCRAFT MSL-520 sw mjerni vod 4 mm utikač pin-kontakt 1.5 m crna 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 30 V AC / 60 V DC, 10 A
- Materijal kabela: Silikon 18AWG
- Dužina kabela: 1,5 m
- Veličina vodiča: 18 AWG Ø3,5 mm
- Izolacijski materijal: ABS
- Igla od nehrđajućeg čelika Ø0,7 mm
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | 4 mm utikač |
| Priključak B | pin-kontakt |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Boja | crna |
| Posebni priključci | pod kutom |
| Materijal | silikon |
| Presjek voda | 1 mm² |
| Nazivni napon | 30 V/AC60 V/DC |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kontaktni materijal | nehrđajući čelik |
| Tip | MSL-520 sw |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





