VOLTCRAFT MSL-525 mjerni vod 1.2 ms minijaturnim krokodil štipaljkama CAT II 300 V1 Par
- Kataloški br:
- 3436433 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3436433 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
VOLTCRAFT MSL-525 mjerni vod 1.2 ms minijaturnim krokodil štipaljkama CAT II 300 V1 Par
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mala IC kopča s 4 mm konektorom
- Silikonski mjerni kabeli od 1,2 m
- KAT II 300 V, 3 A
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | 4 mm sigurnosni utikač |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Boja | crvena crna |
| Posebni priključci | ravan izolacijska čahura |
| Materijal | PA |
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT II 300 V |
| Tip | MSL-525 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
VOLTCRAFT MSL-525 visoko fleksibilni silikonski mjerni kabeli savršeno su rješenje za precizna mjerenja u razvoju elektronike, u laboratoriju ili u industrijskom održavanju.
S duljinom od 1,2 metra nude maksimalnu slobodu kretanja, dok minijaturne krokodilske štipaljke omogućuju sigurno hvatanje najfinijih žica, malih niti i tankih kontaktnih opruga.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S duljinom od 1,2 metra nude maksimalnu slobodu kretanja, dok minijaturne krokodilske štipaljke omogućuju sigurno hvatanje najfinijih žica, malih niti i tankih kontaktnih opruga.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





