VOLTCRAFT MSL-528 mjerni vod 1.2 ms minijaturnom kukom za podizanje CAT II 300 V1 Par
- Kataloški br:
- 3436432 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3436432 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
VOLTCRAFT MSL-528 mjerni vod 1.2 ms minijaturnom kukom za podizanje CAT II 300 V1 Par
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Minijaturna kuka 90° maks. otvor 4 mm
- Silikonski mjerni kabeli od 1,2 m
- KAT II 300 V, 3 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | 4 mm sigurnosni utikač |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Boja | crvena crna |
| Posebni priključci | ravan izolacijska čahura |
| Materijal | PA |
| Presjek voda | 0,85 mm² |
| Nazivni napon | 300 V |
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT II 300 V |
| Tip | MSL-528 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
VOLTCRAFT MSL-528 visoko fleksibilni silikonski mjerni kabeli savršeno su rješenje za precizna mjerenja u razvoju elektronike, u laboratoriju ili u industrijskom održavanju.
S duljinom od 1,2 metra nude maksimalnu slobodu kretanja, dok minijaturne kukice omogućuju siguran kontakt s utičnicama i malim kontaktnim otvorima. Kuke se mogu otvoriti maksimalno 4 mm.
Dizajnirani su za strujno opterećenje do 3 ampera.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S duljinom od 1,2 metra nude maksimalnu slobodu kretanja, dok minijaturne kukice omogućuju siguran kontakt s utičnicama i malim kontaktnim otvorima. Kuke se mogu otvoriti maksimalno 4 mm.
Dizajnirani su za strujno opterećenje do 3 ampera.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





