VOLTCRAFT MSL-850 mjerni vod utikač 4 mm sonda 1.2 m crvena, crna 1 Par
- Kataloški br:
- 3462538 - 62
- Oznaka:
- VC-17312690
- EAN:
- 4064161489971
- Kataloški br:
- 3462538 - 62
- Oznaka:
- VC-17312690
- EAN:
- 4064161489971
VOLTCRAFT MSL-850 mjerni vod utikač 4 mm sonda 1.2 m crvena, crna 1 Par
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerni kablovi:
- 4 mm utikač za lanternu, priključak za razne ručne mjerne uređaje s 4 mm utičnicom
- KAT III 1000 V / KAT IV 600 V 10 A
- Crvena, Crna
- Dužina kabela: 1,2 m
- Silikonski kabel UL1803 18 AWG Ø3,6 mm²
- Modularne mjerne sonde:
- Vrh od 2 mm, mjerni vrh s utikačem od 4 mm
- KAT III 1000 V / KAT IV 600 V 10 A
- Crvena, Crna
- Materijal kontakta: Pozlaćeni mesing
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | utikač 4 mm |
| Priključak B | sonda |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Boja | crvena crna |
| Posebni priključci | pod kutom izoliran |
| Materijal | silikon |
| Presjek voda | 1 mm² |
| Nazivni napon | 1000 V DC/AC |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Kontaktni materijal | konatkti iz mesinga, pozlaćeni (cd) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V CAT IV 600 V |
| Širina | 141.8 mm |
| Visina | 33 mm |
| Tip | MSL-850 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (19)





