VOLTCRAFT PMM 6010-60 digitalni multimetar i napajač digitalni CAT II 600 V Zaslon (brojevi): 60000
- Kataloški br:
- 3089081 - 62
- Oznaka:
- VC-15445405
- EAN:
- 4064161321066
- Kataloški br:
- 3089081 - 62
- Oznaka:
- VC-15445405
- EAN:
- 4064161321066
VOLTCRAFT PMM 6010-60 digitalni multimetar i napajač digitalni CAT II 600 V Zaslon (brojevi): 60000
580.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
580.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Digitalni multimetar i napajanje (2 u 1)
- DMM sa 60.000 otkucaja
- CAT II 600 V
- Broj izlaza: 1
- Izlazni napon: 0 - 60 V
- Izlazna struja: 0 - 10 A
- Rezolucija: 10 mV, 1 mA
- Maks. snaga: 300 W
- Sučelje: USB 2.0
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 60 mV |
| Vrsta proizvoda | digitalni multimetar i napajač |
| Mjerno područje V/DC maks. | 1000 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 600 mV |
| Mjerno područje V/AC maks. | 750 V |
| Mjerno područje A/DC min. | 60 mA |
| Mjerno područje A/DC maks. | 10 A |
| Mjerno područje A/AC min. | 60 mA |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 10 A |
| Vrsta mjerenja | true rms |
| Sučelja | USB |
| Visina | 92 mm |
| Širina | 200 mm |
| Dužina | 185 mm |
| Težina | 1.2 kg |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |
| Mjerenje napona | AC/DC |
| Mjerenje struje | AC/DC |
| Tip | PMM 6010-60 |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 60000 |
| dim. | (D x Š x V) 185 x 200 x 92 mm |
| Sučelja | USB |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Dva u jednom: Multimetar i napajanje u jednom
"Voltcraft PMM 6010-60 kombinirani uređaj za digitalni multimetar i napajanje" ne samo da mjeri različite električne jedinice, već i opskrbljuje vanjske potrošače ispravnim naponom.
Podesivo napajanje
Izlaz "Voltcraft PMM 6010-60 DMM kombiniranog uređaja i napajanja" može osigurati izlazni napon do 60 V i izlaznu struju od 10 A s maksimalnom snagom od 300 W.
Točni rezultati mjerenja
Zahvaljujući True RMS-u, Voltcraft multimetar prikazuje stvarnu, efektivnu vrijednost izmjenične struje za mjerenja AC napona i struje, bez obzira na to je li oblik strujnog signala potpuno sinusoidan. Nadalje, mogu se provoditi mjerenja istosmjernog napona, otpora, diode, kontinuiteta i kapaciteta. Rezolucija je 10 mV / 1 mA, a rezultati su jasno prikazani na 7,11 cm (2,8 inča) TFT-LC zaslonu sa 60 000 brojeva. USB komunikacija, kompatibilna sa SCPI-jem.
Uvijek na sigurnoj strani
"Kombinirani uređaj za digitalni multimetar i napajanje Voltcraft PMM 6010-60" u skladu je sa specifikacijom CAT II 600 V i opremljen je zaštitom od prenapona, prekomjerne struje i kratkog spoja. Inteligentni ventilator s regulacijom brzine ovisnom o temperaturi sprječava pregrijavanje uređaja.
Spremna za korištenje
Sveobuhvatni paket isporuke uključuje "Voltcraft PMM 6010-60 DMM kombinirani uređaj s napajanjem", USB i kabel za napajanje, par mjernih kabela, osigurač od 250 V, CD sa softverom, upute za uporabu i sigurnosno-tehnički list.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 7,11 cm (2,8 inča) TFT-LC zaslon, 480 x 320 piksela
- Sučelje: USB 2.0
- True RMS AC napon i struja
- Funkcije: istosmjerni napon, True RMS izmjenični napon i struja, otpor, dioda, kontinuitet, kapacitet
- USB komunikacija, kompatibilna sa SCPI-jem
- Zaštita od prenapona
- Zaštita od prejake struje
- Zaštita od pregrijavanja
- Zaštita od kratkog spoja
- Hlađenje ventilatorom, regulacija brzine ovisno o temperaturi
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





