VOLTCRAFT PR-300 uređaj za mjerenje apsolutnog tlaka pritisak -1 - 60 bar
- Kataloški br:
- 3533441 - 62
- Oznaka:
- VC-17667205
- EAN:
- 4064161498409
- Kataloški br:
- 3533441 - 62
- Oznaka:
- VC-17667205
- EAN:
- 4064161498409
VOLTCRAFT PR-300 uređaj za mjerenje apsolutnog tlaka pritisak -1 - 60 bar
215.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
215.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uređaj za mjerenje apsolutnog tlaka |
| Mjerno podučje | -1 - 60 bar |
| Mjerena veličina | pritisak |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| dim. | (D x Š x V) 145 x 68 x 39 mm |
| Težina | 250 g |
| Točnost | 0.5 % |
| Mjerno područje (maks.) | 60 bar |
| Mjerno područje (min.) | -1 bar |
| Širina | 68 mm |
| Visina | 39 mm |
| Dužina | 145 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





