VOLTCRAFT punjač za olovne akumulatore BC1200 6 V, 12 V, 24 V Struja za punjenje (maks.) 1.2 A
- Kataloški br:
- 3436024 - 62
- Oznaka:
- VC-17180120
- EAN:
- 4064161481678
- Kataloški br:
- 3436024 - 62
- Oznaka:
- VC-17180120
- EAN:
- 4064161481678
VOLTCRAFT punjač za olovne akumulatore BC1200 6 V, 12 V, 24 V Struja za punjenje (maks.) 1.2 A
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za olovne akumulatore s 6 V/ 12 V/ 24 V
- Širok raspon ulaznog napona (100 - 240 V)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | punjač za olovne akumulatore |
| Odgovarajući akumulator | olovno-gelni olovni olovno-koprenast |
| Pogodno za olovne akumulatore | 6 V 12 V 24 V |
| Preporučeni kapacitet baterije (min.) | 8 Ah |
| Preporučeni kapacitet baterije (maks.) | 12 Ah |
| Kanali/utori za punjenje | 1 |
| Pogonski napon | 100 - 240 V/AC |
| Struja za punjenje (maks.) | 1.2 A |
| Punjenje struje na 6V | 1.2 A |
| Struja punjenja na 12 V | 1.2 A |
| Struja punjenja na 24 V | 1.2 A |
| Napon punjenja | 6 V 12 V 24 V |
| Dužina | 106.5 mm |
| Širina | 50.5 mm |
| Visina | 32 mm |
| Težina | 216 g |
| dim. | (D x Š x V) 106.5 x 50.5 x 32 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Zaštita od kratkog spoja
- Zaštita putem sigurnosnih tajmera
- Zaštita od zamjene polova
- Zaštita od napona priključka
- Zaštita struje spajanja
Opseg isporuke
- Punjač olovnih baterija
- Kabel za napajanje od 1,2 m
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





