VOLTCRAFT rotacijsko svjetlo VC-17200360 5 V/DC putem dc ulaza magnetski podnožak, vakumski držač, USB utikač narančasta
- Kataloški br:
- 3440072 - 62
- Oznaka:
- VC-17200360
- EAN:
- 4064161487502
- Kataloški br:
- 3440072 - 62
- Oznaka:
- VC-17200360
- EAN:
- 4064161487502
VOLTCRAFT rotacijsko svjetlo VC-17200360 5 V/DC putem dc ulaza magnetski podnožak, vakumski držač, USB utikač narančasta
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 6 različitih bljeskalica
- Vrsta zaštite IP65
- Rad na baterije, maksimalno vrijeme rada nakon potpunog punjenja 11 sati.
- Sa zujalicom (104 dB)
- Magnetska baza za vakuumsku čašicu
- Kompaktan oblik
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x V) 112 mm x 85 mm |
| Vrsta proizvoda | rotacijsko svjetlo |
| Priključak | magnetske noge |
| Način pričvršćivanja | magnetski podnožak vakumski držač USB utikač |
| Boje osvjetljenja | narančasta |
| Radni napon | 5 V/DC |
| Boja | jantarna boja |
| Težina | 475 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 85 mm |
| Promjer | 112 mm |
| Određene značajke | 6 treptajućih frekvencija jednokratni bljesak dvostruka bljeskalica s prekidačem |
| Napajanje | putem dc ulaza |
| Oznaka ECE homologacije | E9 |
| Vrsta | SMD LED |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Fleksibilan, robustan i svestran
VOLTCRAFT LED bljeskalica na baterije nudi pouzdano rješenje za sve vaše potrebe za signalima upozorenja. Zahvaljujući magnetskoj vakuumskoj podlozi, svjetlo se može brzo i sigurno pričvrstiti na gotovo svaku metalnu površinu – idealno za upotrebu na vozilima ili strojevima. Sa svojom IP65 zaštitom, također je dobro zaštićen od prašine i mlazova vode, tako da se na njega možete osloniti čak i u teškim uvjetima.
Udarni signali za maksimalnu sigurnost
Sa šest različitih, programabilnih bljeskalica i jasnom narančasto-žutom bojom svjetla, ova bljeskalica zasigurno će privući pažnju. Od brzih pojedinačnih bljeskova do rotirajućih svjetlosnih efekata, signal možete prilagoditi situaciji. Osim toga, integrirani zujalica od 104 dB osigurava da se vaše upozorenje percipira ne samo vizualno već i akustično.
Kompaktan, bežični i izdržljiv
Kompaktni dizajn i rad na baterije čine svjetlo izuzetno fleksibilnim i mobilnim. Nakon potpunog punjenja putem DC ulaza, može neprekidno raditi do 11 sati. To ga čini savršenim za dulje operacije gdje nema izvora napajanja u blizini. Bilo da ste na gradilištima, u službi za pomoć na cesti ili u poljoprivredi – VOLTCRAFT LED baterijska svjetiljka savršen je alat za povećanje vaše sigurnosti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Trepćući signali:
- Položaj prekidača 1 -- Trepće jednom (brzo)
- Položaj prekidača 2 -- Dvaput bljesne
- Položaj prekidača 3 - Rotirajuće bljeskanje
- Položaj prekidača 1, 2 - Četiri trepćuća signala
- Položaj prekidača 2, 3 - Jedanaest trepćućih signala
- Položaj prekidača 1, 2, 3 - Trepće jednom (polako)
- Boja lampe: Narančasta/Žuta
Opseg isporuke
- 1 članak
- 1x USB/DC kabel za punjenje
- Uputstva za korištenje
Komentar
Prema zakonu, ljudi i / ili vozila bez posebne dozvole ne smiju koristiti ovu svjetiljku.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





