VOLTCRAFT UC-1C1A30W01 USB punjač 30 W 1x USB-A, 1x USB-C® Fast Charge, Power Delivery 3.0 bijela GaN
- Kataloški br:
- 3402409 - 62
- Oznaka:
- VC-17012045
- EAN:
- 4064161478234
- Kataloški br:
- 3402409 - 62
- Oznaka:
- VC-17012045
- EAN:
- 4064161478234
VOLTCRAFT UC-1C1A30W01 USB punjač 30 W 1x USB-A, 1x USB-C® Fast Charge, Power Delivery 3.0 bijela GaN
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tanak oblik
- Maks. 30 W
- 1 x USB-C®, 1 x USB-A
- Podržava brzo punjenje iPhonea 8 i novijih modela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 30 W |
| Ulazi | USB-C® |
| Broj izlaza | 2 x |
| Izlazi | 1x USB-A 1x USB-C® |
| Tip | UC-1C1A30W01 |
| Pogodno za | iPhone iPad Smartphone Tablet AirPods |
| Pogodno za | iPhone 8, 8 Plus iPhone X, XS, XS Max iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max iPhone 13, 13 mini, 13 Pro, 13 Pro Max iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max iPhone 16, 16 Plus, 16 Pro, 16 Pro Max iphone 17, Air, 17 Pro, 17 Pro Max iPhone SE series iPad Pro 12.9 (Gen. 4/5/6), iPad Pro 11 Gen. 2/3) iPad Air (Gen. 3/4/5) iPad mini (Gen. 4/5) iPad (Gen. 8/9/10) AirPods 4, AirPods Pro 2, AirPods Max |
| Određene značajke napajanja | GaN |
| dim. | (D x Š x V) 81 x 36 x 15 mm |
| Visina | 15 mm |
| Dužina | 81 mm |
| Širina | 36 mm |
| Težina | 40 g |
| Boja | bijela |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje utičnica |
| Tehnologija punjenja | Fast Charge Power Delivery 3.0 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Brzi punjač s podrškom za PD3.0.
Kompatibilni uređaji: iOS, Android, USB uređaji, iPad Mini (4. generacije i noviji). Generacija), iPad (od 8. generacije), iPad Air (od 3. generacije), iPad Pro (od 2. generacije), iPad Pro (od 4. generacije).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Kompatibilni uređaji: iOS, Android, USB uređaji, iPad Mini (4. generacije i noviji). Generacija), iPad (od 8. generacije), iPad Air (od 3. generacije), iPad Pro (od 2. generacije), iPad Pro (od 4. generacije).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Ulaz: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz
- USB-C®: maks. 30 W
- USB-A: maks. 18 W
- USB-C® + USB-A: maks.: 15 W
- PPS: 3,3-11 V 3 A 30 W maks. 3,3-16 V 2 A 30 W maks.
Opseg isporuke
- USB punjač
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





