VOLTCRAFT UC-800W01 USB punjač 800 W USB-C® Power Delivery crna unutrašnje područje USB power delivery (USB-PD)
- Kataloški br:
- 3455034 - 62
- Oznaka:
- VC-17275170
- EAN:
- 4064161484624
- Kataloški br:
- 3455034 - 62
- Oznaka:
- VC-17275170
- EAN:
- 4064161484624
VOLTCRAFT UC-800W01 USB punjač 800 W USB-C® Power Delivery crna unutrašnje područje USB power delivery (USB-PD)
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupna izlazna snaga do 800 W, moguće istovremeno napajanje do 60 uređaja.
- Prekidač za napajanje i snažan ventilator
- Integrirane zaštitne funkcije (npr. zaštita od pregrijavanja i zaštita od kratkog spoja)
- Dizajniran za kontinuirani rad, idealan za industrijsku, radioničku i komercijalnu upotrebu.
- Može se postaviti na stol ili montirati u mrežu.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 800 W |
| Ulazi | sigurnosni utikač |
| Ulazni napon | 200-240 V/50 - 60 Hz |
| Broj izlaza | 60 x |
| Izlazi | USB-C® |
| Izlazni napon | 5 V, 9 V, 12 V, 15 V, 20 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 3 A |
| Izlazna struja maks. | 3 A |
| Tip | UC-800W01 |
| Pogodno za | AirPods Android Apple Watch iPhone Notebook Smartwatch Tablet iPad Nintendo Switch |
| Pogodno za | Universal |
| Određene značajke napajanja | USB power delivery (USB-PD) |
| dim. | (D x Š x V) 75 x 290 x 255 mm |
| Visina | 255 mm |
| Dužina | 75 mm |
| Širina | 290 mm |
| Težina | 3.6 kg |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Podržava brzo punjenje iPhonea 8 ili novijeg, kao i drugih uređaja: iPad mini (4. generacije). generacija ili noviji), iPad (8. generacija ili noviji). generacija ili noviji), iPad Air (3. generacija ili noviji). Generacija ili noviji), iPad Pro 11 inča (2. generacija). generacija ili noviji), iPad Pro 12,9 inča (4. generacija). Generacija ili novija), prijenosna računala, Macbook Air, Macbook Pro, tableti, sklopke i prijenosne baterije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Ukupna izlazna snaga maks. 800 W, raspodijeliva na više USB-C® priključaka ili 40-45 W po pojedinačnom USB-C® priključku.
Opseg isporuke
- USB-C punjač
- 3 m dugi kabel za napajanje s utikačem
- 4x montažna ploča
- 4x duga vijka s maticama
- 4 vijka
- 8x podložnih pločica
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





