VOLTCRAFT VC-1120 strujne stezaljke digitalni CAT III 1000 V Zaslon (brojevi): 20000
- Kataloški br:
- 3431309 - 62
- Oznaka:
- VC-17156545
- EAN:
- 4064161482408
- Kataloški br:
- 3431309 - 62
- Oznaka:
- VC-17156545
- EAN:
- 4064161482408
VOLTCRAFT VC-1120 strujne stezaljke digitalni CAT III 1000 V Zaslon (brojevi): 20000
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Stezaljka s 20.000 otkucaja
- True RMS
- Automatsko otkrivanje područja
- 3-u-1 osciloskop: AC/DC stezaljka + funkcija snimanja + funkcija osciloskopa
- Istovremeno mjerenje vrijednosti struje i napona
- Daljinsko upravljanje putem mobilnog telefona
- Bluetooth komunikacija
- Opsežno upravljanje dodirom
- 7,11 cm (2,8 inča) IPS LCD
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 20.000 mV |
| Vrsta proizvoda | strujne stezaljke |
| Mjerno područje V/DC maks. | 1000.0 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 200.00 mV |
| Mjerno područje V/AC maks. | 1000.0 V |
| Mjerno područje A/DC min. | 20.00 A |
| Mjerno područje A/DC maks. | 600 A |
| Mjerno područje A/AC min. | 20.00 A |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 600 A |
| Mjerno područje otpora | 200,00 Ω ~ 100,00 MΩ |
| Mjerno područje kapaciteta | 2.000 nF ~ 20,00 mF |
| Mjerno područje frekvencije | 200,00 Hz ~ 20 000 MHz |
| Osnovna preciznost ± | 0.15 % |
| Vrsta mjerenja | true rms |
| Područje frekvencije | 200,00 Hz ~ 20 000 MHz |
| Sučelja | USB-C |
| Opskrba naponom | Litij-ionska baterija 3.7 V |
| Visina | 37.8 mm |
| Širina | 94.5 mm |
| Dužina | 233 mm |
| Težina | 0.34 kg |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V |
| Mjerenje napona | AC/DC |
| Mjerenje struje | AC/DC |
| Tip | VC-1120 |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 20000 |
| dim. | (D x Š x V) 233 x 94.5 x 37.8 mm |
| Sučelja | USB-C |
| Područje otvaranja strujnih kliješta | 38 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Preciznost susreće svestranost: 3-u-1 mjerna stezaljka
Voltcraft VC-1120 AC/DC 600 A strujna kliješta s integriranom funkcijom osciloskopa idealan su partner za instalaciju, rad i servis. S prikazom od 20 000 brojeva, True RMS-om i automatskim otkrivanjem raspona, ovaj mjerni instrument pruža precizne rezultate mjerenja na tri razine: kombinira AC/DC strujnu stezaljku, sveobuhvatnu funkciju snimanja i snažan osciloskop u jednom kompaktnom uređaju. To omogućuje istovremeno mjerenje vrijednosti struje i napona, što značajno pojednostavljuje i ubrzava složenu dijagnostiku.
Pametno upravljanje i povezivost
Mjerač stezaljki je intuitivan i učinkovit za korištenje zahvaljujući 7,11 cm (2,8 inča) IPS LCD zaslonu s opsežnim dodirnim kontrolama. Mobilni uređaji sa sustavima iOS i Android mogu se povezati sa strujnim kliještama putem Bluetootha, što omogućuje snimanje, prikaz, usporedbu, analizu i pohranu podataka mjerenja u aplikaciji i-meter. Za usporedbu niza mjerenja mogu se pozvati dvije različite teme prikaza.
Funkcije osciloskopa
Integrirana funkcija osciloskopa nudi analognu propusnost i uzorkovanje u stvarnom vremenu. Dostupan je jedan kanal i mogu se snimati važne izmjerene vrijednosti kao što su RMS, frekvencija, maksimalne, minimalne, vrijednosti od vrha do vrha i prosječne vrijednosti. Funkcija automatskog okidanja olakšava snimanje signala.
Funkcije mjerenja struje
Voltcraft VC-1120 omogućuje mjerenja AC/DC napona i struje, udarne struje, otpora, kapaciteta, frekvencije i radnog ciklusa. Ispitivanje dioda i ispitivanje kontinuiteta sa zujalicom, kao i NCV funkcija za beskontaktno otkrivanje napona također su uključeni u raspon funkcija.
Paket za dostavu s priborom
Uz mjerač strujnih stezaljki, isporuka uključuje par mjernih kabela, USB kabel, kutiju za sigurno pohranjivanje i detaljne upute za uporabu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Funkcija osciloskopa: Analogna propusnost, uzorkovanje u stvarnom vremenu, 1 kanal, izmjerene vrijednosti (Rms, Frekvencija, Maks., Min., PK-PK, Prosj.), funkcija automatskog okidanja
- Funkcija mjerenja struje: AC/DC napon, AC/DC struja, udarna struja, otpor, kapacitet, frekvencija, radni ciklus, dioda, uključivanje/isključivanje, zujalica, NCV
- Funkcija snimanja: Prikaz, usporedba, analiza i pohranjivanje podataka mjerenja putem aplikacije i-meter
- Dvije teme prikaza
- NCV funkcija
Opseg isporuke
- mjerač stezaljki
- Direktor testiranja (par)
- USB kabel
- Futrola
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





