VOLTCRAFT VC-12668699 VC-16623045 olovni akumulator 12 V 90 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 306 x 210 x 169 mm bez održ
- Kataloški br:
- 3324609 - 62
- Oznaka:
- VC-16623045
- EAN:
- 4064161341965
- Kataloški br:
- 3324609 - 62
- Oznaka:
- VC-16623045
- EAN:
- 4064161341965
VOLTCRAFT VC-12668699 VC-16623045 olovni akumulator 12 V 90 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 306 x 210 x 169 mm bez održ
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- M6 vijčani konektor
- Bez održavanja
- Nisko samopražnjenje
- Šest mjeseci skladištenja na 20 °C
- Tehnički dizajnirano za 10 godina
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 306 x 210 x 169 mm |
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 90 Ah |
| Visina | 210 mm |
| Težina | 28 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | VC-12668699 |
| Ponovno punjenje | da |
| Dubina | 169 mm |
| Širina | 306 mm |
| Određene značajke | bez održavanja nisko samopražnjenje |
| Tip pola | F45 |
| područja primjene | UPS solarni sustavi električna vozila vlakovi |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Nepropusno
- ABS poklopac
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





