VOLTCRAFT VC-12668700 VC-16623050 olovni akumulator 12 V 100 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 330 x 215 x 171 mm bez odr
- Kataloški br:
- 3324610 - 62
- Oznaka:
- VC-16623050
- EAN:
- 4064161341972
- Kataloški br:
- 3324610 - 62
- Oznaka:
- VC-16623050
- EAN:
- 4064161341972
VOLTCRAFT VC-12668700 VC-16623050 olovni akumulator 12 V 100 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 330 x 215 x 171 mm bez odr
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- M6 vijčani konektor
- Bez održavanja
- Nisko samopražnjenje
- Šest mjeseci skladištenja na 20 °C
- Tehnički dizajnirano za 10 godina
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 330 x 215 x 171 mm |
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 100 Ah |
| Visina | 215 mm |
| Težina | 32 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | VC-12668700 |
| Ponovno punjenje | da |
| Dubina | 171 mm |
| Širina | 330 mm |
| Određene značajke | bez održavanja nisko samopražnjenje |
| Tip pola | F11 |
| područja primjene | UPS solarni sustavi električna vozila vlakovi |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Nepropusno
- ABS poklopac
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





