VOLTCRAFT VC-1320 strujne stezaljke digitalni Zaslon (brojevi): 6000
- Kataloški br:
- 3431349 - 62
- Oznaka:
- VC-17156745
- EAN:
- 4064161481623
- Kataloški br:
- 3431349 - 62
- Oznaka:
- VC-17156745
- EAN:
- 4064161481623
VOLTCRAFT VC-1320 strujne stezaljke digitalni Zaslon (brojevi): 6000
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ultra visoka rezolucija od 1 μA do 6000 mA
- Prikaz brojača: 6000
- Prikaz negativne vrijednosti na LCD zaslonu
- Širina otvora kliješta: 32 mm
- Mjerenja izmjenične struje: 0 - 100 A
- Kategorija mjerenja (EN61010) KAT III 300 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | strujne stezaljke |
| Mjerno područje A/AC min. | 1 µA |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 100.0 A |
| Osnovna preciznost ± | 1.0 % |
| Visina | 232.8 mm |
| Širina | 80 mm |
| Dužina | 44.5 mm |
| Težina | 321 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Mjerenje struje | AC |
| Tip | VC-1320 |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 6000 |
| dim. | (D x Š x V) 44.5 x 80 x 232.8 mm |
| Područje otvaranja strujnih kliješta | 32 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Preciznost i sigurnost mjerenja struje curenja
Voltcraft VC-1320 stezaljka za struju curenja dizajnirana je za precizno mjerenje najmanjih struja curenja: S ultra visokom rezolucijom od 1 μA do 6000 mA, omogućuje dijagnozu čak i najmanjih kvarova i mjerenje izmjenične struje od 0 do 100 A. Dostupno je šest raspona vrijednosti: 6000 mA, 60,00 mA, 600,0 mA, 6000 A, 60,00 A, 100 A. Mjerenje True RMS uvijek daje pouzdane vrijednosti, čak i kod nesinusoidnih oblika signala. Sigurnosna kategorija CAT III 300 V prema EN61010 osigurava sigurnu upotrebu u niskonaponskom području.
Pametne značajke
Zahvaljujući funkciji zadržavanja podataka, izmjerene vrijednosti mogu se lako očitati čak i nakon što su kliješta uklonjena. Prekoračenja raspona signaliziraju se prikazom "OL". Kako bi se smanjile smetnje od vanjskih zalutalih magnetskih polja, transformatorske noge VC-1320 su zaštićene. Širina otvora kliješta je 32 mm. Radi uštede baterije, uređaj se isključuje nakon otprilike 15 minuta neaktivnosti.
Prepoznatljivo i očito
Zaslon prikazuje rezultate s rezolucijom od 6000 brojeva i ima prikaz negativne vrijednosti. U slabo osvijetljenim radnim područjima, pozadinsko osvjetljenje tipki i prekidača osigurava bolju upotrebljivost, a integrirana svjetiljka osvjetljava okolinu.
Spremno za korištenje
Voltcraft VC-1320 kliješta za mjerenje struje curenja dolaze s tri AAA baterije za trenutnu upotrebu, praktičnom kutijom za sigurno pohranjivanje i detaljnim uputama za uporabu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- ACA 6 raspona vrijednosti: 6.000 mA, 60.00 mA, 600.0 mA, 6.000 A, 60.00 A, 100 A
- Zaštićene noge transformatora za smanjenje smetnji od vanjskih lutajućih magnetskih polja
- Pozadinsko osvjetljenje za tipke, prekidače i svjetiljku
- True RMS
- Prikaz kada je prekoračen raspon: "OL"
- Funkcija zadržavanja podataka
- Automatsko isključivanje (otprilike 15 min.)
Opseg isporuke
- mjerač stezaljki
- 3 AAA baterije
- Futrola
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





