VOLTCRAFT VC-331 SE strujne stezaljke CAT II 600 V, CAT III 300 V Zaslon (brojevi): 2000
- Kataloški br:
- 3427966 - 62
- Oznaka:
- VC-17139830
- EAN:
- 4064161481319
- Kataloški br:
- 3427966 - 62
- Oznaka:
- VC-17139830
- EAN:
- 4064161481319
VOLTCRAFT VC-331 SE strujne stezaljke CAT II 600 V, CAT III 300 V Zaslon (brojevi): 2000
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 600 V, CAT III 300 V
- Mjerenje AC/DC struje do 200A
- 2.000 znakova
- Ispitivanje akustične kontinuiteta
- Višebojni beskontaktni naponski test (NCV)
- Ispitivanje temperature
- Osigurač koji se može resetirati
- EBTN oglas
- LED džepna svetiljka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 0.0001 V |
| Vrsta proizvoda | strujne stezaljke |
| Mjerno područje V/DC maks. | 600 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 0.001 V |
| Mjerno područje V/AC maks. | 600 V |
| Mjerno područje A/DC min. | 0.01 A |
| Mjerno područje A/DC maks. | 200 A |
| Mjerno područje A/AC min. | 0.01 A |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 200 A |
| Vrsta mjerenja | true rms |
| Visina | 60 mm |
| Širina | 182 mm |
| Dužina | 36 mm |
| Težina | 152 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V CAT III 300 V |
| Mjerenje napona | AC/DC |
| Mjerenje struje | AC/DC |
| Tip | VC-331 SE |
| Zaslon (brojevi) | 2000 |
| dim. | (D x Š x V) 36 x 182 x 60 mm |
| Područje otvaranja strujnih kliješta | 16.5 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
VC-331 SE (Special Edition) dostupan je u ograničenom izdanju. Ograničeno vrijeme, dok traju zalihe.
Odgovara 100% serijskom modelu VC-331.
Izravni nasljednik uspješnog VC-330
S poboljšanom točnošću, poboljšanim zaslonom, poboljšanim kućištem protiv klizanja, dodatnom funkcijom mjerenja temperature i mogućnošću korištenja Min/Max mjerenja zajedno s Zero Resetom za mjerenje istosmjerne struje.
Ergonomski oblikovano, robusno kućište omogućuje upravljanje jednom rukom. Brojne mjerne funkcije čine strujne stezaljke zaista svestranim uređajem.
Za jednostavno i brzo mjerenje istosmjernih i izmjeničnih struja do 200 A
Za razliku od multimetra strujni krug ne treba prekidati. Savršen za servisiranje strojeva, u razvodnim ormarima pa čak i kod mjerenja visokih struja u elektrici motornih i teretnih vozila.
Zaslon visokog kontrasta s 2000 brojeva
Iznimno lako čitljiv EBTN zaslon u svim uvjetima osvjetljenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Odgovara 100% serijskom modelu VC-331.
Izravni nasljednik uspješnog VC-330
S poboljšanom točnošću, poboljšanim zaslonom, poboljšanim kućištem protiv klizanja, dodatnom funkcijom mjerenja temperature i mogućnošću korištenja Min/Max mjerenja zajedno s Zero Resetom za mjerenje istosmjerne struje.
Ergonomski oblikovano, robusno kućište omogućuje upravljanje jednom rukom. Brojne mjerne funkcije čine strujne stezaljke zaista svestranim uređajem.
Za jednostavno i brzo mjerenje istosmjernih i izmjeničnih struja do 200 A
Za razliku od multimetra strujni krug ne treba prekidati. Savršen za servisiranje strojeva, u razvodnim ormarima pa čak i kod mjerenja visokih struja u elektrici motornih i teretnih vozila.
Zaslon visokog kontrasta s 2000 brojeva
Iznimno lako čitljiv EBTN zaslon u svim uvjetima osvjetljenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Mjerne funkcije: struja, napon, otpor, kapacitet, ispitivanje dioda, ispitivanje kontinuiteta, temperatura
- Automatski odabir raspona (AUTO RANGE)
- Automatsko isključivanje
- Funkcija Data-Hold (zadržavanje (prikaza) podataka)
- Funkcija NULA (podešavanje nule)
- Indikator slabe baterije
- True RMS
- MAX/MIN prikaz
- REL funkcija (funkcija relativne vrijednosti)
- Indikator prelijevanja
Opseg isporuke
- Strujne stezaljke VC-331 SE
- 2 x mjerna kabela
- 1 x termoelement tipa K
- 1 x vrećica za pohranu
- 2 mikro baterije (tip AAA, 1,5 V)
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





